Sada objektivů na mobil

Kód: DS40158029
Akce Tip
389 Kč / ks
Skladem (>5 ks)

 

Využijte potenciál vašeho telefonu na maximum a udělejte z vašeho mobilu profesionální zrcadlovku. Jedinečná sada miniobjektivů pro kreativní fotografování mobilem a tabletem pozvedne vaše fotky na novou úroveň. S touto sadů objektivů budou Vaše fotky o třídu lepší.

Objektiv Fisheye vám nabízí široký hemisférický obraz, díky kterému se zamilujete do fotografie. Makro objektiv umožní vidět svět kolem sebe blíž než kdykoliv předtím. Širokoúhlý objektiv vám pomůže dostat do záběru mnohem více, například celou skupinu lidí, budov a krajiny.

Vychutnejte si dokonalé detaily, originální vzhled, překvapivou kompozici a jedinečné efekty, které vám nabízejí tyto objektivy na mobil. Užijte si fantastické fotografie.

Profesionální objektivy s vysokým rozlišením a pokročilým optickým sklem vám vždy poskytnou jasné a dokonalé záběry. Speciální čočky pomohou snížit oslnění, odraz a vaše fotografie budou stále dokonalé.

Detailní informace

Detailní popis produktu

UNIKÁTNÍ SADA MINIOBJEKTÍVOV PRO VÁŠ TELEFON

Jedinečná sada miniobjektivů pro kreativní fotografování mobilem a tabletem pozvedne vaše fotky na novou úroveň. Možnosti fotoaparátů mobilů, kromě honby za megapixely toho už moc nenabízejí a tak pro každého, kdo chce dokonalé a originální fotografie jsou stvořeny tyto speciální objektivy.

Dokáží vašim fotografií vdechnout originální vzhled, překvapivě kompozici fotografované scény a dokonce rozkryla nejjemnější detaily snímaných objektů.

Sada objektivů s různými funkcemi vám nejen umožní fotografovat krásné a originální fotografie, ale můžete si je sbalit kdekoliv s sebou.

  • Jedinečné a originální fotografie
  • Vhodná pro všechny mobily a tablety
  • Snadno přenosná a skladná
  • Sada 3 objektivů s různými funkcemi

 sada-miniobjektivu-originalni-fotografie

JAKÉ FUNKCE MAJÍ JEDNOTLIVÉ OBJEKTIVY?

S širokoúhlým objektivem výrazně zvětšíte šířku fotografované scény a dokážete tak na fotografii dostat obsáhlejší scénu bez nutnosti vzdalovat se od fotografovaných postav a předmětů.

Objektiv s efektem rybího oka dokáže jedinečným způsobem deformovat fotografovanou scénu a ozvláštnit obsah a dojem z výsledné fotografie.

Makro objektiv dokážete zaostřit na nejmenší detaily fotografovaného předmětu a tak například při fotografování získáte hlubší pohled do nejmenších podrobností.

 

JEDNODUCHÉ A RYCHLÉ POUŽITÍ

Instalace a použití je nesmírně jednoduché a rychlé. Během okamžiku jednoduše připevněte čočku k telefonu. Pouze zašroubujte soupravu čoček na klip a klip následně připevníte na telefon. S měkkou gumovou sponou klip nepoškodí ani nepoškrábe mobilní zařízení.

 

 sada-miniobjektivu

 

VEZMĚTE SI JE VŠUDE NA CESTY

Pokud půjdete na dovolenou, výlet, či do přírody nezapomeňte si přibalit tuto skladnou sadu ze sebou. Určitě nebudete litovat. Naplno si vychutnejte jedinečné fotografie všude, kde chcete.

 

NEJKVALITNĚJŠÍ MATERIÁLY

Profesionální objektiv s vysokým rozlišením a pokročilým optickým sklem vám vždy poskytne jasné a dokonalé záběry. Speciální čočky pomohou snížit oslnění a odraz a vaše fotografie budou stále dokonalé.

Na rozdíl od levnějších objektivů je souprava čoček navržena z nejkvalitnějších materiálů spolu s prémiovými optickými čočkami, takže můžete fotografovat s úžasnou čistotou a detaily, přičemž si budete jisti, že jsou dokonalé. Už žádné rozmazání, žádné špatné lámání světla či nekvalitní fotografie.


 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: