Profesionální odpuzovač koček a psů

Kód: DS90035805
1 385 Kč –21 % 1 099 Kč / ks
Skladem (>5 ks)

 

Poznejte tento výkonný plašič, který dokonale odpuzuje kočky, psi, myši, lišky, veverky, jeleny, hraboše a jiná zvířata.

Za pomoci moderní technologie ultrazvukových signálů v rozsahu zvuku s proměnlivou frekvencí bezhlučně a netoxicky odpuzuje zvířata.

Infračervený snímač detekuje pohyb a pouští ultrazvukový reproduktor, který vydává vysokofrekvenční zvukové vlny, které jsou velmi nepříjemné pro zvířata. Signály ovlivňují jejich nervový systém. Vyvolávají strach, úzkost a nedostatek orientace v terénu, což vede k opuštění prostor.

Jedinečný patentovaný design zajistí, že plašič je dokonale bezpečný, netoxický a neškodný pro děti lidi a nijak neublíží ani zvířatům. Pouze je donutí opustit chráněné prostory.

Je to tak účinné, humánní, rychlé, jednoduché a pohodlné řešení problému s nežádoucími návštěvníky. Odpuzovač je určen do zahrad, parků, sadů, na pole, vinice, chalupy, do kempů a jiných exteriéru.

Poznejte toto nejefektivnější řešení na ochranu vaší zahrady. Ultrazvuková sonická technologie je jednou z nejúčinnějších a zcela bezpečných možností jak se zbavit nežádoucích zvířat na vašem pozemku.


 

DOPRAVA ZDARMA
Zde naleznete výhodné dvojbalení odpuzovače myší, ke kterému získáváte DOPRAVU ZDARMA.

Zde naleznete účinnou ochranu před ptactvem: výhodné dvojbalení plašiče ptáků se kterým ušetříte.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

POZNEJTE ÚČINNÝ ODPUZOVAČ KOČEK A PSŮ

Hledáte řešení jak si poradit s dotěrnými návštěvníky? Sousedova kočka si chodí na vaši zahradu. Nebo si z Vašeho anglického trávníku před domem dělají psi toaletu? Přinášíme řešení, které vám pomůže s kočkami, psy, myšmi, liškami, veverkami, jeleny a jinými zvířaty.

Tento jedinečný odpuzovač je mimořádně účinný ale zároveň zcela bezpečný.

  • Ultrazvuková sonická technologie
  • Změňte svou zahradu silové pole odpuzující nechtěných návštěvníků
  • Bez údržbové zařízení napájené batérií
  • Netoxické, bez chemikálií, bez jedu
  •  Nejvýkonnější zařízení s velkým dosahem 

 

 unikatni-odpudovac-kocek-a-psu

 

JAK FUNGUJE ODPUZOVAČ ZVÍŘAT

Tento jedinečný plašič využívá nejmodernější technologii ultrazvukových frekvenčních signálů, které bezhlučně a netoxicky dokážou ochránit vaši zahradu. Po zasunutí do země vydává odpuzovač zvuk s proměnlivou frekvencí. Signály ovlivňují nervový systém zvířat. Vyvolávají strach, úzkost a nedostatek orientace v terénu. Zvířata raději opustí tento prostor.

 

MAXIMÁLNÍ EKOLOGICKÉ A HUMÁNNÍ ŘEŠENÍ

Poznejte maximálně ekologický způsob plašení nežádoucích zvířat. Od teď už nepotřebujete toxické postřiky ani jiné metody. Jednoduše zapíchnete tento plašič do země nebo jej zavěste na požadované místo a sledujte, jak pomáhá vyhnat otravných návštěvníků z vaší zahrady! Za pomoci moderní technologie ultrazvukových frekvenčních signálů bezhlučně a netoxicky dokáže ochránit váš pozemek.

 

 jedinecny-odpuzovac

 

JAK SE ODPUZOVAČ POUŽÍVÁ

Přístroj je bezúdržbové bezdrátové zařízení, odolné vůči změnám povětrnostních podmínek a vodě. Stačí ho zapíchnout do země na požadované místo, nebo jej zavěsit například na zeď a zapnout, čímž se automaticky uvede do činnosti. Takto poskytuje 24 hodinovou ochranu vaší zahrady.

 

KDE UMÍSTIT PLAŠIČ

Plašič umístěte kdekoliv na zahradě nebo v prostorů které potřebujete ochránit například na ovocné sady, louky, farmy, jakož i během cesty do kempu, v kempu, kde je vysoké riziko zvířat.

 

NA JAKÝKOLIV DRUH ZVÍŘAT

Využití tohoto solárního odpuzovače je nesmírně široké. Využijete ho v boji proti kočkám, psům, myším, potkanům, liškám, jelenem, ptákům ale i jiné divoké zvěře.

 

 ucinny-odpuzovac-kocek-a-psu

 

NEJKVALITNĚJŠÍ MATERIÁLY A JEDINEČNÝ DESIGN

Při výrobě tohoto pomocníka proti zvířatům byly použity nejkvalitnější materiály a patentovaný design, který zajistí maximální funkčnost a životnost produktu. Máte jistotu že odpuzovač vám vydrží. Odpuzovač je navíc vybaven kvalitní baterií. 

 

Návod k použití: Odpuzovač psů a koček CZ-SK 

*Před prvním použítím nechte vypnutý odpuzovač nabíjet na slunci 3 dny.
Pokud odpuzovač vydává hlasitý zvuk je třeba jej vypnout a nechat nabíjet na slunci.


 

VAŠE ZKUŠENOSTI

hviezd

"Sousedovy kočky stále chodili k nám na zahradu a dělají nám samé problémy. Už jsem zvažoval koupi psa no narazil jsem na tuto skvělou věcičku. Je k nezaplacení. Od tehdy mám s nimi svatý klid."

PETR V.

hviezd 

"Bydlíme blízko u lesa a proto jsme měli na zahradě často nechtěné návštěvníky. Najme kuny a lišky nedali našim slepicím klid. Rozvešali jsme pár těchto odpuzovačů a od té doby máme klid. Zatím to funguje dobře."

KAREL B.

hviezd

"Používáme tyto plašiče už déle a jsme s nimi spokojeni. To je máme odzkoušené v domě na zahradě, na chalupě i na vinicích proti ptákům."

JOSEF S.

hviezd

"Využívám ho na zahradě. Od kdy ho používám, žádné kočky, myši ani jiná zvířata... Doporučuji. Funguje to."

 MICHAL M.


 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: