Čistič tlapek

ÚČINNÝ ZPŮSOB ČIŠTĚNÍ TLABEK

Vítejte v našem online obchodu, kde nabízíme jedinečný čistič tlapek, který je ideální pro psy i kočky. Pokud vás již nebaví neustále čistit zablácené otisky tlapek a řešit nepříjemné pachy, náš čistič tlapek je pro vás ideálním řešením.

Náš čistič na tlapky je navržen s ohledem na majitele domácích zvířat a nabízí rychlý, snadný a účinný způsob čištění tlapek vašeho domácího mazlíčka po procházce nebo hře venku. Díky inovativnímu designu vám náš čistič tlapek umožňuje jemně a účinně odstranit špínu, bláto a jiné nečistoty z tlapek vašeho domácího mazlíčka bez potřeby použití drsných chemikálií nebo nadměrného drhnutí.


 

Nejprodávanější

unikatni cistic tlapek
 
409 Kč
2 položek celkem
cistic tlapek 2x
619 Kč

Silikonový čistič tlapek pro psa je velmi pohodlné a rychlé řešení, když potřebujete psovi umýt tlapky po blátě a jiných nečistotách. Rychlé a pohodlné řešení nejen pro vás, ale...

DA95110202
unikatni cistic tlapek
409 Kč

  Silikonový čistič tlapek pro psa je velmi pohodlné a rychlé řešení, když potřebujete psovi umýt tlapky po blátě a jiných nečistotách. Rychlé a pohodlné řešení nejen pro vás,...

DS95110202

Náš čistič na tlapky je vyroben z vysoce kvalitních, netoxických materiálů, které jsou bezpečné pro domácí zvířata i lidi. Jeho používání je také neuvěřitelně snadné. Stačí naplnit čistič vodou, vložit tlapku vašeho domácího mazlíčka a poté jemně otáčet čističem. Měkké štětiny uvnitř čističe odstraní z tlapky vašeho domácího mazlíčka nečistoty a zbytky a zanechají ji čistou a svěží.

Jednou z nejlepších věcí na našem čističi tlapek je jeho všestrannost. Lze jej používat v interiéru i exteriéru a je ideální pro použití na různých površích včetně koberců, dlaždic a dřevěných podlah. Je také neuvěřitelně přenosný, takže je ideální pro použití na cestách.