Balíček na vázání rostlin a révy

Kód: DS997965115
1 449 Kč / ks
Skladem (>5 ks)

 

Balíček obsahuje vázací kleště, sešívací spony - 10000ks a 20ks pásky na vázání

Vyzkoušejte vynikající vázací kleště na vinnou révu a rostliny a vaše zahrádka, nebo vinohrad budou okamžitě vypadat lépe. Lehce, rychle a jednoduše upevníte potřebné větvičky, stonky a pruty rostlin.

Praktické vázací kleště na stahovací pásky jsou určeny pro snadné a rychlé vázání rostlin na zahrádce, jako jsou například okurky, rajčata, paprika, ale i květiny. Jsou přímo ideální pro vázání révy. Zvládnete i vázání vinic větší rozlohy.

Svou unikátní technologií vázání, speciálním připevňováním pásky kolem rostliny a její podpěry, je zajištěno, že se rostliny vůbec nepoškodí.

Manipulace s těmito senzačními vázacími kleštěmi na rostliny a na révu je skutečně jednoduchá. Při vázání se dokonce ovládají snadno jednou rukou. Zvládne to i starší dítě.

Praktické, spolehlivé a jedinečné vázací kleště na révu a rostliny jsou ideálním dárkem pro každého zahrádkáře a vinaře.


 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

PRAKTICKÉ VÁZACÍ KLEŠTĚ NA RÉVU A ROSTLINY

I vy preferujete ideálně upravenou révu i rostlinky ve vaší zahradě? Jedinečné, spolehlivé a praktické řešení jsou vázací kleště na vinnou révu a rostliny. Stonky, nebo větvičky rostlin připevníte k pevné podpěře, nebo k drátu. Dosáhnete estetičtějšího vzhledu i podpory rostlin.

Tyto unikátní vázací kleště na rostliny vám senzačně pomohou i při péči o květiny – vnější i vnitřní.

Jsou vhodné pro každého zahrádkáře, protože se s nimi snadno manipuluje. Jsou určeny například ke svazování těchto rostlin:

  • Réva
  • Rajčata
  • Papriky
  • Okurky
  • Popínavé květiny

 jedinecne-klieste-na-rastliny

ŠETRNÝ K ROSTLINÁM

Svou unikátní technologií je zaručeno, že tyto vynikající vázací kleště na révu a rostliny nijak nepoškodí vaše rostliny. Sami si zvolíte, jakou vůli po uvázání rostlině necháte. Zda pásku upevníte pevněji, či volněji k podpůrné tyči, nebo k drátu.

 

KVALITNÍ MATERIÁLY

Perfektní automatické vázací kleště jsou vyrobeny z kvalitních materiálů. Jedná se o kompaktní kombinaci kovových a plastových materiálů. Kovová konstrukce vázacích kleští je dostatečně pevná pro určené využití tohoto úžasného nástroje. Vydrží vám opravdu hodně dlouho.

 

SNADNÁ PŘÍPRAVA

Příprava na práci s těmito praktickými vázacími kleštěmi na vinohrad a rostliny je opravdu velmi jednoduchá. Stačí vložit do zásobníků sešívací spony: NALEZNETE ZDE a pásku na vázání: NALEZNETE ZDE

 

 pasky-na-vazaci-kleste-na-rostliny

LEHKÁ MANIPULACE

Samotná manipulace s těmito jedinečnými vázacími kleštěmi na rostliny a na vinnou révu je skutečně velmi jednoduchá. Přístroj je úžasně kompaktní, snadno se ovládá i jednou rukou. Po přípravě vázacích kleští stačí vždy zmáčknout páčku a můžete vázat.

 

ŠETŘÍ VÁŠ ČAS

Použití těchto jedinečných vázacích kleští na rostliny vám markantně ušetří váš čas, který byste strávili při klasickém vázání a úpravě rostlin a květinových záhonů. Tajemství rychlé manipulace s vázacími kleštěmi je v jejich unikátním technickém provedení.

 

IDEÁLNÍ PŘI PRÁCI NA VINOHRADECH

Potřebujete i vy rychle a kvalitně „uvázat vinice? Je to činnost na vinohradech, která se provádí v jarních měsících. Prut révy, který zůstal po sestřihání révy, je třeba přivázat k drátu vinohradu, aby z prutu mohly růst další, nové pruty s novou úrodou.

Vzhledem k jednoduché manipulaci a rychlé práci s těmito senzačními vázacími nůžkami na vinnou révu zvládnete upravit i vinohrady větší rozlohy.

 

 spony-na-vazaci-kleste

VHODNÉ I JAKO DÁREK

Přemýšlíte nad vhodným dárkem pro zahrádkáře nebo vinaře? Zajímavým a praktickým, jednoduše fantastickým dárkem jistě budou tyto senzační vázací kleště na rostliny a vinohrad.

Dopřejte vašim známým tento kvalitní dárek. Dopřejte ho i sami sobě.

 

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

Souprava obsahuje

  • vázací kleště
  • pásky pro vázací kleště (20ks)
  • spony do vázacích kleští (10.000ks)
  • náhradní nůž
  • náhradní pružina

 

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: