Závěsný vakuový pytel 70x105 cm - balení 3 kusů

Kód: DE50864617
Akce Tip
459 Kč / ks
Skladem (>5 ks)

Závěsné vakuové pytle jsou speciálně určeny k uskladnění věcí v šatnikových skříních. Díky zabudovanému věšákovému systému je po naplnění jednoduše a pohodlně zavěsíte do jakékoli věšákové skříně. Takto Vám umožní využít vaši věšákovou skříň novým způsobem.

Závěsné vakuové pytle vám hravě ušetří až 75% úložného prostoru. Design těchto vaků je speciálně upravený a zesílený, aby při zavěšení vaků nedošlo k jejich poškození. Díky nejkvalitnějším materiálům a zesíleným spojem jsou tyto prémiové vaky opakovatelné použitelné po mnoho opakování.

Unikátní vakuové pytle vám ušetří až 75% vašeho úložného prostoru, dokonale ochrání vaše věci před plísněmi, prachem, hmyzem, vlhkostí a zápachem.  


 

DOPRAVA ZDARMA

Zde najdete balení 10 ks vákuových pytlov ke kterému získáte dopravu zdarma.

Doporučujeme také sáček na praní prádla, který ochrání vaše prádlo před potrhaním, roztažením a jiným poškozením.

Vyzkoušejte i organizér na boty který, vám ušetří až 50% místa ve Vaší skříni nebe botníku.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

PRO DOKONALÝ POŘÁDEK A OCHRANU OBLEČENÍ

Vakuové pytle vám pomohou velmi přehledně uskladnit množství oblečení, ručníků, oděvů, polštářů, nebo knih, časopisů a jiných věcí. Dokonale ochrání vaše věci před vlhkem, plísněmi, hmyzem, špínou, prachem a jiným znečištěním.

 

 pro-dokonaly-poradek

 

UŠETŘÍTE AŽ 75% ÚLOŽNÉHO MÍSTA

Také zápasíte s nedostatkem úložného místa? Tyto skvělé vaky fungují na principu odsátí přebytečného vzduchu. Ten častokrát tvoří až 75% objemu úložného prostoru. Díky tomu, že dokážu ušetřit přebytečné místo, dovolí Vám do stejné skříně či police uložit několikanásobné množství oblečení.

 

TRVALÉ A OPAKOVANÉ POUŽITÍ

Díky moderní těsnící technice sáčky spolehlivě udržují vzduch trvale a opakovaně. Díky dvojitému těsnění a speciálním ventilu trvale udržují podtlak. Nejkvalitnější materiály jsou zárukou funkčnosti i při opakovaném používání.

 

IDEÁLNÍ POMŮCKA PŘI STAHOVÁNÍ NEBO CESTOVÁNÍ

Při cestování či stěhování se stává z vakuových pytlů neocenitelný pomocník, který vám ušetří množství místa a času. Při stahování se vaše věci nezašpiní a nezapráší. Při cestování vám vejde do kufru mnohem více věcí. Již se více nemusíte vracet pro další kufry, protože vše se vám vejde do jednoho.

 zavesny-vakuovy-pytel

 

ODLOŽTE SI SEZÓNNÍ OBLEČENÍ

Po každé sezóně Vám zůstává v šatníku množství oblečení, které zabírá cenný prostor? Vyřeší to právě tyto kvalitní zfukovací pytle. Velkou výhodou je, že vaše věci nenačichnou. Vyberete je přesně takové, jaké je do vaků vložíte. Nemusíte je prát a můžete je rovnou používat.

 

JAK SE VAKY POUŽÍVAJÍ

Vakuové pytle se používají zcela jednoduše a zvládne to opravdu každý. Nejprve do vakuového pytle vložte věci, které chcete uskladnit a poté jej uzavřete pomocí přibalené spony. Následně už jen stačí klasickým vysavačem vysát vzduch přes určený ventil.

 

 unikatny-zavesny-pytel

 

NÁVOD NA ÚDRŽBU
Aby nedošlo k poškození pytle, neskladujte ostré předměty. Vaky by takové neměli být skladován na ostrých předmětech.


 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: