Nádherná zahradní plastová palisáda

Kód: DS26949054
519 Kč / ks
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

 

Balení obsahuje 4x plastová zahradní palisáda

Využijte nádhernou zahradní plastovou palisádu a získejte nový okouzlující vzhled vaší zahrádky rychle, jednoduše a spolehlivě.

Použitý motiv dřeva ve struktuře zahradní palisády se postará o to, aby vaše zahrada vypadala co nejpřirozeněji.

Unikátní plastová zahradní palisáda je vyrobena z plastu s vysokou kvalitou zpracování a s vynikající odolností vůči povětrnostním podmínkám, čímž si zachová dlouhodobě svůj vzhled a odstín.

Montáž jedinečné zahradní palisády plastové je naprosto jednoduchá. Jednotlivé díly, dlouhé 60 cm, se pospojují díky přesnému systému připojení podle potřeby do jedné linie, do oblouku nebo do rohu.

Upravte si své zahrádky každý rok jiným, novým způsobem a to jen s pomocí speciální, nádherné a praktické zahradní plastové palisády.


 

NÁŠ TIP

Zde najdete výhodné 2-balení zahradní palisády plastové nebo 3-balení zahradní palisády plastové za zvýhodněnou cenu.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

OKOUZLUJÍCÍ ZAHRADNÍ PALISÁDA

Hledáte způsob jak zkrášlit vaši zahrádku, nebo prostor vedle vašeho domu či pozemku? S okouzlující zahradní palisádou to zvládnete velmi rychle a jednoduše. Má nádherný elegantní design a vaši zahrádku přetvoří velmi moderním a efektivním způsobem.

 

 palisada-zahradni

RYCHLÁ ÚPRAVA POZEMKU

Jedině díky speciálnímu zahradnímu oplocení jako je tato okrasná zahradní plastová palisáda, dokážete upravit váš pozemek velmi rychle. Palisáda plastová nabízí mnoho možností použití:

 • rychlý způsob oplocení existujících záhonů
 • dokáže vytvořit příjemnou hranici mezi různými typy rostlin
 • oddělí okrasnou a funkční část pozemku – záhon od chodníku

 

OPLOCENÍ NA MÍRU

Vytvořte si oplocení vašich záhonů zcela na míru. Každá část palisády plastové má přesný a spolehlivý způsob připojení, takže si dokážete vyskládat délku celkového oplocení podle potřeby.

Délka jednoho dílu je 60 cm, přičemž v jednom balení získáte až 2,4 m okrasného oplocení. Jednotlivé díly lze spojovat podle potřeby v jedné linii, do oblouku nebo do rohu. Pro vaše kvítky si ze zahradní palisády vytvoříte opravdu oplocení na míru.

 

ODOLNÝ MATERIÁL

Jedinečná plastová zahradní palisáda je vyrobena z plastu s vysokou kvalitou zpracování. Tento speciální materiál je odolný vůči UV záření, vůči zatížení a nárazům. Díky své zvýšené odolnosti vůči povětrnostním podmínkám si tato kvalitní plastová palisáda zachová dlouhodobě svůj vzhled a odstín.

Navíc je dobře odolná i vůči blátu, takže ji při znečištění stačí omýt vodou.

 

 plastova-palisada

MOTIV DŘEVA

Pro vytvoření co nejhezčího vzhledu vaší zahrádky byl při výrobě této zahradní palisády použit motiv dřeva. Struktura zahradní palisády je matná a skutečně připomíná dřevo tak, aby vypadala co nejpřirozeněji.

 

SNADNÁ MONTÁŽ

Montáž této nádherné zahradní palisády plastové je téměř bez námahy. Jednotlivé díly se pospojují pomocí přesného systému připojení do tvaru, jaký si zvolíte. Kotvy dlouhé 10 cm zapíchnete do země, čímž získá oplocení stabilitu. Je to opravdu naprosto jednoduché.

 

RŮZNÉ TYPY ZÁHONŮ

Vytvořte si na svém pozemku každý rok jiný typ záhonů. Okouzlující a praktické palisády plastové lze upravovat podle potřeby do různých tvarů. Jeden rok můžete zvolit hranaté linie, druhý rok oblouky.

Různým zajímavým tvarováním zahradní palisády dokážete vytvořit vždy nový celkový vzhled vaší zahrádky.

 

 plastova-palisada-zahradni

 

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

 • celková délka: 240 cm
 • délka segmentu 60 cm
 • 4 ks v balení (60 cm / každý)
 • výška: 22,5 cm
 • celková výška: 32,5 cm
 • délka kotvy: 10 cm
 • materiál: polypropylen
 • konstrukce: dřevo, matná
 • vysoká kvalita zpracování

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: